„Защото в крайна сметка, всичко което правиш отразява единствено връзката между теб и Бог. То никога не е било и няма да бъде между теб и другите.“

„Защото в крайна сметка, всичко което правиш отразява единствено връзката между теб и Бог. То никога не е било и няма да бъде между теб и другите.“


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, class 'quick_page_post_reds' does not have a method 'filter_the_content_in_the_main_loop' in /home/formulaz/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308

2 thoughts on “„Защото в крайна сметка, всичко което правиш отразява единствено връзката между теб и Бог. То никога не е било и няма да бъде между теб и другите.“

  1. Така наречената „Майка Тереза“ католичка никога не е била това, което се внушава от западните СМС и Ватикан. Многократно е уличавана в измами и злоупотреби със средствата от дарения за приютите, включително и за посредничество в трафик на наркотици от източна Азия. А плагиатството й е втора природа. Гореописаните цитати не са нейно творчество, а са на студента Kent M.Keith от 1968 http://www.paradoxicalcommandments.com/

    P.S.
    И Скопие не е в „днешна Албания“, нито във „вчерашна“ ;)

    1. Здравей :) Лично според мен, човек, колкото и добър да е, каквото и да прави, на колкото и хора да е помогнал – винаги биха се намерили някакви аргументи и „доказателства“ срещу него, най-малкото защото в очите на някой друг действията му са изглеждали несправедливи и неправилни. This is life. По същия начин и Исус са разпнали. :) Т.e. лично за мен въпросът не е дали някой някъде е казал или „доказал“ за нея, че е измамница и прочие. По скоро гледам общата картина, която тя е създала в света, а тази нейна картина е красива, дори и с кусурите си.

      Колкото до плагиатството – не съм сигурна до колко тя го е заимствала от Kent M.Keith или той се базира от части на нейни думи. Това е като любимия въпрос на доста инженери – кой е по-важен – този, който е създал продукта или този, който е успял да отвори света за този продукт. Отговорът май е – и двамата. Тук за мен не става дума кой от кой крал, а кой как е допълнил другия, за да обогати света на останалите хора, пък било то и с няколко реда. :)

      Относно Албания – исках да напиша, че майка Тереза е с албански произход, но по незнайни дори за мен причини :D бях го написала по начин, който значи нещо тотално друго. Изтрих го направо. Благодаря, че ми обърна внимание! :)

      Приятни празници. :)

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *